Služby

PONUKA SLUŽIEB

Naše podnikateľské aktivity sú zamerané na komplexné reprezentačné služby pre zahraničných zdravotníckych výrobcov, ktorí chcú propagovať a predávať svoje produkty na Slovensku a vo vybraných krajinách stredoeurópskeho regiónu.

Popri rozširovaní nášho pôsobenia na Slovensku priebežne expandujeme aj na trhy ostatných krajín strednej a východnej Európy a uchádzame sa aj o možnosť zabezpečovať lokálnu výrobu zdravotníckych komodít.

Ponúkame najvyšší štandard služieb a znalostí v nasledujúcich oblastiach:

Znalosť trhu
(znalosť makro- a mikroekonomického prostredia, obchodnej legislatívy, zdravotníckeho trhu, poskytovateľov zdravotníckej starostlivosti atď.)

Služby v oblasti registrácií výrobkov
(komplexné služby pri uvádzaní nových produktov na trh, napr. registrácia produktov, lobbying u štátnych i neštátnych zdravotníckych organizácií atď.)

Marketingové služby
(propagácia, podpora predaja a reklama v súlade s pripraveným obchodným plánom obsahujúcim stratégiu výrobcu a prispôsobené špecifikám trhu)

Predajný tím
(skúsený, vyškolený a motivovaný profesionálny predajný tím pracujúci na celom území Slovenska a v okolitom zahraničí)

Distribučné služby
(zdravotnícke pomôcky, špeciálny zdravotnícky a laboratórny materiál, OTC produkty, dermatokozmetika)

V záujme zdravého rastu spoločnosti neustále otvárame nové importné i exportné príležitosti v rámci EÚ ako aj v ostatných krajinách Európy a sveta.

Napísali o nás

Dnes som od Vás dostal zásielku s propagačnými materiálmi a vzorkami výrobkov značky SKIN CAP. Za čo Vám velmi pekne dakujem . Velmi ma to potešilo. Medzičasom som si kupil v lekárni spray SKIN CAP. Zatial som velmi spokojný s jeho účinkom. Budem velmi rád ked ma budete informovat o nových produktoch na thu. V budúcnosti sa velmi rád obrátim na vašu firmu s novou objednávkou.
Ernst Marian