Vízia a poslanie

POSLANIE

Pomark-MD poskytuje služby s vysokou pridanou hodnotou využívajúc tímové odborné skúsenosti, iniciatívny výkon svojho kolektívu pracovníkov s nadštandardnými obchodnými praktikami na dynamickom trhu so zdravotníckym materiálom a ostatnými prostriedkami pomáhajúcimi zlepšovať kvalitu života a zdravotný stav obyvateľstva.

VÍZIA

V prvých dekádach 21. storočia bude Pomark-MD úspešne etablovaný produktový a servisný partner pre pacientov, lekárov, zdravotnícke zariadenia a laboratóriá s významným podielom v ním obhospodarovaných trhových segmentoch.
Tieto ciele dosiahne extenzívnou prítomnosťou na trhu zdravotníckych pomôcok a ostatných komodít súvisiacich so zdravotníctvom a farmáciou a špičkovou podporou informovanosti mienkotvorných predstaviteľov štátnych i neštátnych poskytovateľov zdravotníckej starostlivosti a farmaceutického priemyslu.

Napísali o nás

Pred casom som Vam pisala ohladom Viusidu ,o ktorom som sa docitala v Bedekri zdravia a vdaka Vasim radam som si ho kupila pre seba, ale najma pre svojho dospievajuceho syna. Chcem sa Vam podakovat a podelit sa s vami o radost, lebo skutocne sme prekonali tuto tazku zimu bez zdravotnych problemov.
Viera Juhazyova