Vízia a poslanie

POSLANIE

Pomark-MD poskytuje služby s vysokou pridanou hodnotou využívajúc tímové odborné skúsenosti, iniciatívny výkon svojho kolektívu pracovníkov s nadštandardnými obchodnými praktikami na dynamickom trhu so zdravotníckym materiálom a ostatnými prostriedkami pomáhajúcimi zlepšovať kvalitu života a zdravotný stav obyvateľstva.

VÍZIA

V prvých dekádach 21. storočia bude Pomark-MD úspešne etablovaný produktový a servisný partner pre pacientov, lekárov, zdravotnícke zariadenia a laboratóriá s významným podielom v ním obhospodarovaných trhových segmentoch.
Tieto ciele dosiahne extenzívnou prítomnosťou na trhu zdravotníckych pomôcok a ostatných komodít súvisiacich so zdravotníctvom a farmáciou a špičkovou podporou informovanosti mienkotvorných predstaviteľov štátnych i neštátnych poskytovateľov zdravotníckej starostlivosti a farmaceutického priemyslu.

Napísali o nás

Dnes som od Vás dostal zásielku s propagačnými materiálmi a vzorkami výrobkov značky SKIN CAP. Za čo Vám velmi pekne dakujem . Velmi ma to potešilo. Medzičasom som si kupil v lekárni spray SKIN CAP. Zatial som velmi spokojný s jeho účinkom. Budem velmi rád ked ma budete informovat o nových produktoch na thu. V budúcnosti sa velmi rád obrátim na vašu firmu s novou objednávkou.
Ernst Marian