O nás

Spoločnosť Pomark s.r.o. bola založená v roku 1999 a až do roku 2002 bola jej činnosť zameraná výlučne na komplexné marketingové aktivity pre jediného nadnárodného výrobcu zdravotníckych pomôcok (budovanie značky, propagácia, podpora predaja, zákaznícky servis a registračné činnosti).

V roku 2002 padlo rozhodnutie o založení sesterskej spoločnosti Pomark-MD s.r.o. za účelom zvýšenia kvality a najmä rozsahu poskytovaných služieb. Činnosť Pomark-MD sa odvtedy dynamicky rozvíja rozširovaním portfólia dermatokozmetiky, regeneračnej medicíny, produktov pre estetickú a korektívnu dermatológiu, zdravotníckych pomôcok a špeciálneho zdravotníckeho materiálu, výživových doplnkov a disolučných pomôcok. Vlastná veľkoobchodná činnosť nám zabezpečuje kontrolu nad distribučnými kanálmi nami dovážaných výrobkov. Postupne sa činnosť POMARK-MD obohatila i o export do vybraných krajín stredoeurópskeho regiónu ako aj do ostatných krajín, v čom hodláme pokračovať i naďalej k spokojnosti našich partnerov i zákazníkov.

MUDr. Miroslav Hudec
riaditeľ

Napísali o nás

Dnes som od Vás dostal zásielku s propagačnými materiálmi a vzorkami výrobkov značky SKIN CAP. Za čo Vám velmi pekne dakujem . Velmi ma to potešilo. Medzičasom som si kupil v lekárni spray SKIN CAP. Zatial som velmi spokojný s jeho účinkom. Budem velmi rád ked ma budete informovat o nových produktoch na thu. V budúcnosti sa velmi rád obrátim na vašu firmu s novou objednávkou.
Ernst Marian