O nás

Spoločnosť Pomark s.r.o. bola založená v roku 1999 a až do roku 2002 bola jej činnosť zameraná výlučne na komplexné marketingové aktivity pre jediného nadnárodného výrobcu zdravotníckych pomôcok (budovanie značky, propagácia, podpora predaja, zákaznícky servis a registračné činnosti).

V roku 2002 padlo rozhodnutie o založení sesterskej spoločnosti Pomark-MD s.r.o. za účelom zvýšenia kvality a najmä rozsahu poskytovaných služieb. Činnosť Pomark-MD sa odvtedy dynamicky rozvíja rozširovaním portfólia dermatokozmetiky, regeneračnej medicíny, produktov pre estetickú a korektívnu dermatológiu, zdravotníckych pomôcok a špeciálneho zdravotníckeho materiálu, výživových doplnkov a disolučných pomôcok. Vlastná veľkoobchodná činnosť nám zabezpečuje kontrolu nad distribučnými kanálmi nami dovážaných výrobkov. Postupne sa činnosť POMARK-MD obohatila i o export do vybraných krajín stredoeurópskeho regiónu ako aj do ostatných krajín, v čom hodláme pokračovať i naďalej k spokojnosti našich partnerov i zákazníkov.

MUDr. Miroslav Hudec
riaditeľ

Napísali o nás

Pred casom som Vam pisala ohladom Viusidu ,o ktorom som sa docitala v Bedekri zdravia a vdaka Vasim radam som si ho kupila pre seba, ale najma pre svojho dospievajuceho syna. Chcem sa Vam podakovat a podelit sa s vami o radost, lebo skutocne sme prekonali tuto tazku zimu bez zdravotnych problemov.
Viera Juhazyova